Naprawa Flexgate w Apple MacBook Pro Air

jak możemy Ci pomóc?

Umożliwiamy Państwu dwa szybkie sposoby kontaktu z nami. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zgłoś swój sprzęt już teraz do naprawy przy pomocy formularzu zgłoszenia naprawy. 

Flexgate - pęknięta taśma matrycy

Naprawa Flexgate Apple MacBook w Warszawie

Uwaga użytkownicy MacBooków! Mamy dla Was dobrą wiadomość – jeśli Wasz laptop uległ awarii flexgate, to nie musicie wymieniać całej matrycy. W naszym serwisie oferujemy profesjonalną naprawę tej usterki, dzięki której zaoszczędzicie nie tylko czas, ale i pieniądze. Na każdą wykonaną naprawę flexgate dajemy gwarancję.

Co to jest flexgate?

To usterka, która dotyka wiele modeli MacBooków i polega na uszkodzeniu taśmy łączącej matrycę z płytą główną. Skutkiem tego jest m.in. migotanie ekranu, nieprawidłowe wyświetlanie obrazu czy całkowity brak obrazu.

Jak wygląda naprawa flexgate w naszym serwisie?

Przede wszystkim – jest szybka i skuteczna. Używamy do niej oryginalnych części i specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepszą jakość usługi.

Jeśli i Wy borykacie się z awarią flexgate w swoim MacBooku, to zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, że po naszej interwencji Wasz laptop znowu będzie działał jak nowy!

Naprawa braku obrazu w MacBook PRO / Air – Serwis Pruszków

Za brak obrazu w MacBooku odpowiadać może wiele elementów. W naszym serwisie otrzymają Państwo darmową diagnostykę laptopa apple oraz wycenę. Diagnostyka i wycena nic Państwa nie kosztuje, a być może uda się naprawić Wasz sprzęt w przystępnej cenie.

Usterkę Flexgate najczęściej spotykamy w modelach

  • MacBook Pro 13 A1708 2017
  • MacBook Pro 13 A1708 2016
  • MacBook Pro 13 A1706 2017
  • MacBook Pro 13 A1706 2016
  • MacBook Pro 15 A1708 2017
  • MacBook Pro 15 A1708 2016
  • MacBook Pro 15 A1706 2017
  • MacBook Pro 15 A1706 2016
  • MacBook Pro 15 A1398 2015
  • MacBook Pro 15 A1398 2016

Oraz w wielu innych Macbookach z roczników 2015-2019. Powyższa listę będziemy starać się aktualizować co jakiś czas.

Pogwarancyjna naprawa Flexgate w Warszawa Pruszków

Jako jeden z nielicznych pogwarancyjnych serwisów w Polsce, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa, naprawę popularnej usterki, występującej w macbookach tzw. flexgate. Nasz serwis pogwarancyjny Apple specjalizuje sie w lutowaniu precyzyjnym małych elementów. W naszym serwisie bardzo lubimy trudne tematy.

Dlaczego warto skorzystać z usługi? Ponieważ, zakup używanej matrycy, niekoniecznie na stałe rozwiąże usterkę, gdyż jest to wada fabryczna (taśma jest za krótka i prędzej czy później przerwie się lub w niektórych przypadkach, brud zbierający się na taśmie, przerwie niektóre sygnały. Zakup nowej matrycy jest nieopłacalny a niektóre partie matryc też są z tymi krótkimi taśmami.

Jedynym słusznym i opłacalnym podejściem jest naprawa tej usterki, dzięki czemu, zyskamy pewność, że nasza matryca będzie działać bezawaryjnie jeszcze długi czas. Na każdą wykonaną usługę, udzielamy gwarancji!

Polutowana taśma matrycy flexgate do MacBooka PRO

Całość dodatkowo zostaje wzmocniona solder maską.

A finalnie taśma wygląda tak:

MacBook PRO, ponownie wyświetla prawidłowo obraz.

Naprawiona Usterka Glexgate w Macbook PRO 2017 - Warszawa Pruszków

Brak obrazu w Apple MacBook Air / Pro - Usterka Flexgate

Nasz pogwarancyjny serwis laptopów marki apple podejmuje się naprawy uszkodzonych taśmy matrycy, w macbookach. Powyżej wymienione zostały tylko najbardziej popularne modele, które najczęściej trafiają na nasz serwis pogwarancyjny apple w Warszawie.

Oferujemy wiele różnego rodzaju napraw Elektroniki, które oferujemy na terenie Warszawy i wysyłkowo.

Twój macbook nie pokazuje obrazu ? Zadzwoń 518 793 555 lub zgłoś naprawę online